O firmie

O sklepie Zoo Kraina

Nasze produkty życie umilą – Tobie i Twoim pupilom!

Zookreaina

Jest nam szczególnie miło tworzyć firmę kompleksowo odpowiadającą zróżnicowanym potrzebom naszych ulubieńców oraz ich właścicieli.

Z własnego doświadczenia znamy wyjątkowe uczucie, którym darzymy nasze zwierzaki i chcemy, by wszystkie ich potrzeby były zaspokojone jak najlepiej. Właśnie dlatego przykładamy tak dużą wagę do szerokiego asortymentu produktów skierowanych do naszych pupili, ich wysokiej jakości, a jednocześnie przystępnych cen oraz fachowej obsługi.

Oprócz sprzedaży w naszym sklepie stacjonarnym oferujemy również możliwość składania zamówień telefonicznie i w sklepie internetowym – łatwo, szybko i bez dodatkowych formalności.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Klientów do korzystania z programu Więcej dla pupila , który daje możliwość dokonywania tańszych zakupów w naszym sklepie oraz wymianę zebranych punktów na dowolny produkt.

W naszej działalności nie zapominamy również o najstarszych właścicielach naszych ulubieńców, proponując im upominki oraz uprzywilejowane warunki zakupów, w specjalnie przygotowanym dla nich Pakiecie Seniora.

Serdecznie zapraszamy !
Zespół sklepu Zoo Kraina

Kategorie

Wybierz producenta

Newsletter

photo1.jpg

Wysyłka

Wysyłka na terenie Skawiny, od 79 PLN, a na terenie całego kraju już od 99 PLN całkowicie za darmo!

Przesyłki realizowane za pomocą Poczty Polskiej lub kuriera GLS

więcej

Płatności on-line

payu visa mtransfer alior ing pekao24 przelewonline bankpocztowy mertin
więcej

Kontakt

ZOO KRAINA s.c.
Agnieszka Krzywoń, Arkadiusz Krzywoń
ul. Popiełuszki 7, 32-050 Skawina

kom.: +48 530 11 99 58
sklep@zookraina.pl

więcej
Sklep internetowy Shoper.pl